DAROVACÍ SMLOUVA na financování párové výuky ve školním roce 2017/2018 - 2. ROČNÍK

Informace, formuláře a vše související s uzavíráním darovacích smluv na párovou výuku pro školní rok 2017/2018.

Vážení rodiče i ostatní,

děkujeme Vám za Váš zájem o párovou výuku i ve 2. ročníku Vašich dětí a za slíbenou finanční podporu. Na základě výsledku dotazníkové ankety a po rozhodnutí školy o zajištění párové výuky, si Vám spolek Patron dovoluje poskytnout darovací smlouvu na financování párové výuky v příštím školním roce.

Protože od konání dotazníkové ankety uběhly skoro tři měsíce, nabízíme především těm z Vás, kteří jste odevzdali dotazník na recepci školy, možnost připomenout si výši slíbeného daru. Ty z Vás, kteří jste zasílali dotazník elektronicky, prosíme nejprve o připomenutí si daru v emailové komunikaci. O tuto informaci můžete požádat přímo pí. Doležilovou osobně nebo e-mailem (veronika.dolezil(zavináč)centrum.cz).

Oproti loňskému roku je celá smluvní procedura rychlejší, protože s Vámi můžeme komunikovat už v průběhu školního roku. „Formulář“ smlouvy Vám poskytujeme opět elektronicky, po Vašem dopravení vyplněné smlouvy do školy smlouvu podepíše i předsedkyně spolku Patron pí. Mazurová a podepsaný výtisk Vám připravíme do jednotlivých tříd na třídní schůzky 25. května 2017.

Na rozdíl od doby letních prázdnin, kdy v loňském roce uzavírala smlouvy naprostá většina z Vás, je v době školního roku eliminována hlavně situace, že by škola byla zavřená, popř. že by zastupující poštovní doručovatelé listovní zásilky vraceli jako nedoručitelné. Tím se také snažíme potlačit riziko ztráty smlouvy při doručování i při vrácení, protože se do procesu nezapojuje nikdo další. Smyslem je také mít vše na příští školní rok připraveno na konci tohoto školního roku, abyste mohli strávit prázdniny bez “školní” agendy.

Protože jsou už děti vybaveny “školním" variabilním symbolem, který uvádíte na platbách např. na školní fond, pobytové akce, atd., budeme k identifikaci používat nově i tento VS. Jde o sedmimístné číslo začínající 2016 x(1 až 3) xx(1 až 50 i vyšší). Jiná čísla než tato, prosím, neuvádějte, nevedou k identifikaci.

Stejně jako v minulém roce Vám poskytujeme společně s „formulářem“ smlouvy v elektronické podobě i podrobný návod k vyplnění smlouvy. Přiloženou smlouvu můžete vyplnit všichni bez ohledu na to, zda hodláte nebo nehodláte poskytnutý finanční dar uplatnit jako slevu na dani. Smlouvu zasíláme ve dvou vzorech (vzor „RC“ a vzor „DIC“), v závislosti na daňových identifikátorech. Věříme, že stejně jako v minulém roce toto všichni úspěšně zvládnete. V případě potřeby čehokoli dalšího, nás, prosím, kontaktujte na adrese: patron.parovavyuka2016(zavináč)zskunratice.cz.

Dva výtisky smluv, prosím, doručte nejlépe do 18. května 2017 v uzavřeném neprůhledném obalu na recepci školy, abychom Vám je mohli připravit zpět do jednotlivých tříd.

Děkujeme Vám za spolupráci i důvěru,

Lýdie Mazurová, předsedkyně spolku Patron

Alena Marková a Veronika Doležilová

P. S. Současně spolek rozesílá tuto informaci i e-mailem včetně smluv, zde zatím nejsou vloženy kvůli technickému problému s nahráním příloh. Děkujeme za pochopení.

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 1.5.2017

Naposled upraven: 30.5.2017

Vytvořil(a): Veronika Doležilová

DVPP - QUIDO

Qiido Akademie vzdělávací systém pro učitele a ředitele, kteří chtějí učit a rozvíjet MiND - 4. setkání - Pracovna Ženy sro., Karlínské nám. 6, Praha 8 - Karlín

4.AD - Dopravní výchova

výukový program PČR

5.A - Dopravní výchova

výukový program PČR

Seminář Trojúhelník rodič-trenér-hráč

Určeno pro rodiče a trenéry Start98 a odbornou veřejnost Přednáší Marian Jelínek - Mentální kouč a hokejový kouč a bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra

Florbalový turnaj pro chlapce 1. stupeň ZŠ

Turnaj Čeps Cup pořádá pro základní školy Česká Florbalová unie Vybraní žáci 1.stupně Zajišťuje: J. Szebinovský

NIDV - školení lektorů pro seminář Kultura školy - Praha a střední Čechy

Krajské pracoviště Praha a střední Čechy - Senovážné nám.

NÁJEM Ma/Ze - TEREZA

Jan Mazůrek - badatelský seminář GLOBE

Vítání občánků MÚ Kunratice

pěvecký sbor Větrník

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017

Přehlídka pražských středních a vyšších odborných škol Schola Pragensis 2017 v Kongresovém centru Praha.

Co znamená dobře číst - workshop HPhDr. Hany Košťálové v ZŠ Poláčkova
18:00

Vážení rodiče, kolegyně, kolegové. V rámci cílů projektu MAP – místního akčního plánu rozvoje vzdělávání na území správního obvodu Prahy 4, je připraven na čtvrtek 23. listopadu 2017 v Základní škole Poláčkova 1067, Praha 4 od 16.00 hodin do 18.00 hodin workshop na téma: Co znamená dobře číst. Co mohou dělat rodiče a prarodiče pro to, aby naše děti a vnoučata četly s chutí a s porozuměním? Jak může rodina přispět k dobrému vztahu dítěte ke čtení? Jak dítě rozečíst a jak mu později pomáhat při překonávání čtenářských krizí? Jak spolupracovat se školou, aby se domácí úsilí a snahy školy navzájem podporovaly? Co vše by se mělo dítě naučit, aby dobře četlo, a co to tedy dnes znamená dobře číst. Průvodcem odpoledne bude PhDr. Hana Košťálová, ředitelka expertní rady projektu „Pomáháme školám k úspěchu“, tedy v projektu, do kterého je zapojena i naše škola a odbornice v oblasti čtenářské gramotnosti a proměny školní kultury. VSTUP VOLNÝ. Setkání s Hankou Košťálovou je pro nás vždy a věřím, že i pro Vás zajímavé a inspirativní. Vít Beran, ředitel školy

KULATÝ STŮL RADNICE MČ PRAHA KUNRATICE

Plánování a součinnost na akcích v MČ Praha Kunratice v roce 2018.

FBC Uhříněves turnaj florbal

Recepce: Š. Rybenská

SOUSTŘEDĚNÍ PS Větrníček a Větrník

Jana Antošová