DAROVACÍ SMLOUVA na financování párové výuky ve školním roce 2016/2017 - 3. ROČNÍK

Datum 10.5.2016

Informace, formuláře a vše související s uzavíráním darovacích smluv na párovou výuku pro školní rok 2015/2016.

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za Váš zájem o párovou výuku i ve 3. ročníku Vašich dětí a za slíbenou finanční podporu. Na základě výsledku dotazníkové ankety a po rozhodnutí školy o zajištění párové výuky, si Vám spolek Patron dovoluje poskytnout darovací smlouvu na financování párové výuky v příštím školním roce.

Protože od konání dotazníkové ankety uběhly skoro tři měsíce, nabízíme především těm z Vás, kteří jste odevzdali dotazník na recepci školy, možnost připomenout si výši slíbeného daru. Ty z Vás, kteří jste zasílali dotazník elektronicky, prosíme nejprve o připomenutí si daru v emailové komunikaci. O tuto informaci můžete požádat přímo pí. Doležilovou osobně nebo e-mailem (veronika.dolezil(zavináč)centrum.cz).

Celá smluvní procedura je velmi podobná té loňské: „Formulář“ smlouvy Vám poskytujeme opět elektronicky, po Vašem dopravení vyplněné smlouvy do školy smlouvu podepíše i předsedkyně spolku Patron pí. Círová a podepsaný výtisk Vám připravíme do jednotlivých tříd na třídní schůzky 26. května 2016. Smyslem je, abychom stejně jako loni měli všechno na příští školní rok připraveno již v červnu a mohli se věnovat prázdninovému programu bez “školní” agendy.

Stejně jako v minulém roce Vám poskytujeme společně s „formulářem“ smlouvy v elektronické podobě i podrobný návod k vyplnění smlouvy. Přiloženou smlouvu můžete vyplnit všichni bez ohledu na to, zda hodláte nebo nehodláte poskytnutý finanční dar uplatnit jako slevu na dani. Smlouvu zasíláme ve dvou vzorech (vzor „RC“ a vzor „DIC“), v závislosti na daňových identifikátorech. Věříme, že stejně jako v minulém roce toto všichni úspěšně zvládnete. V případě potřeby čehokoli dalšího, nás, prosím, kontaktujte na adrese: patron.parovavyuka2014(zavinac)zskunratice.cz.

Dva výtisky smluv, prosím, doručte nejlépe do 23. května 2016 v uzavřeném neprůhledném obalu na recepci školy, abychom Vám je mohli připravit stejně jako loni zpět do jednotlivých tříd na třídní schůzky.

Děkujeme Vám za spolupráci i důvěru,

Kateřina Círová, předsedkyně spolku Patron

Alena Marková, Oto Potluka a Veronika Doležilová