Přehled kroužků SVČ a DDM-DŮM UM pro rok 2018/2019

Středisko volného času při ZŠ Kunratice (SVČ) ve spolupráci s DDM-DŮM UM pro Vás na každý školní rok připravuje bohatou nabídku činnosti pro volný čas. Zajišťujeme kroužky / zájmové útvary (ZÚ) pro zájemce o sport, tanec, výtvarničení, hudebničení, ale i pro ty z Vás, kteří se chtějí ve volném čase i něčemu přiučit.

Přehled všech kroužků naleznete níže v: "Přiložené soubory".

Do kroužků, které organizujeme ve spolupráci s DDM-DŮM UM se můžete přihlásit přes web DDM-DŮM UM - http://www.dumum.cz/krouzky. (V případě jakýchkoli potíží kontaktujte kancelář Střediska volného času, Renatu Linhovou - mail: linhova@dumum.cz, tel.: 725 506 216).

Do kroužků externích spolupracovníků se zájemce hlásí přímo v době konání kroužku.

Hledejte, vybírejte, ale hlavně přijďte včas! Těšíme se na Vás v novém školním roce 2018/2019 !

V případě účasti na kroužku DDM-DŮM UM platí pro členy kroužků Vnitřní a provozní řád školy, o kterém jsou informováni na prvních schůzkách. Pro informaci rodičů a veřejnosti je Vnitřní řád vyvěšen v prostorách školy /mimo tělocvičny/. Všichni účastníci zájmové činnosti organizované přes SVČ - DDM–DŮM UM jsou pojištěni. DDM–DŮM UM hradí spoluúčast ve výši 1000 Kč pouze, pokud je zavinění na straně DDM–DOMU UM.

Finančně zvýhodněna je platba na celý školní rok. Při přerušení docházky do zvoleného zájmového útvaru z vlastního rozhodnutí /rozhodnutí rodičů – zákonných zástupců/ se zápisné nevrací. V případě i kratší docházky musí účastník uhradit minimálně pololetí. Pokud v průběhu školního roku dojde k odvolání některé ze schůzek jednotlivých zájmových útvarů, bývá to pouze z vážných důvodů (nemoc vedoucího, provozní důvody aj.) je zrušená hodina do konce školního roku nahrazena. Žádáme Vás proto o pochopení při odvolání kroužku, neboť z organizačních důvodů není vždy možné zajistit adekvátní náhradu na suplování. Zároveň je nutné, abyste v případě opakované nepřítomnosti Vašeho syna/dcery na kroužku informovali písemně kancelář SVČ mailem na adresu linhova@dumum.cz. Děkujeme.

Ostatní spolupracovníci školy, kteří zajišťují pro naši školu kroužky, jako externí dodavatelé, mají pro přihlašování každý své vlastní podmínky. Přihlášky i platby kurzovného si organizují sami. Stačí, když se zákonní zástupci dostaví na první hodinu a domluví se s lektorem. (Kontakty uvádíme v Rozvrhu kroužků). Jejich nabídku naleznete na jejich vlastních internetových stránkách či letácích v prostorách školy. Například: Cvičení pro ženy PILATES pod vedením lektorky Lídy Battěkové, Taneční klub irských tanců RINCEOIRÍ, Soukromá hudební škola Altera Pars Karolíny Čihákové, Taneční skupina A.D.A. Jany Večerkové, taneční kurzy Ing. Jana Černého z taneční akademie Dance Expert, škola bojového sportu TAEKWON-DO Martina Zámečníka či kurzy sebeobrany KRAV MAGA s instruktorem Marcelem Simonidesem.

Důležitou součástí naší nabídky jsou kroužky z oblasti techniky a her: Věda nás baví www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti. Svou nabídku pro naši školu rozšířila i jazyková škola AKCENT IH Prague, která má dlouhodobé zkušenosti s výukou dětí různých věkových skupin. Ve své nabídce má i přípravu na zkoušky včetně zkoušek zaměřených na děti YLE. Na ZŠ Kunratice kromě kroužků lektoři z této JŠ vyučovali i 2 roky během dopoledních hodin v rámci speciálního projektu. Kroužky JŠ AKCENT pro tento školní rok jsou určené pro děti na I. i na II. stupni. Veškeré informace a přihlášky na kroužky naleznete na ZDE.

Přejeme šťastnou ruku při výběru toho pravého vyžití ve volném čase ve školním roce 2018/2019 a těšíme se v září na Vaše přihlášky.

Děkujeme za včasnou registraci i platbu!

Krásný školní rok 2018/2019!

Renata Linhová - vedoucí SVČ - DDM-DŮM UM

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 20.8.2018

Naposled upraven: 19.9.2018

Vytvořil(a): Renáta Linhová

Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Akce ŠD - Divadlo Kukačka - O víle Květince

pro přihlášené - vstupné 50,- Kč

Pedagogické odpoledne

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

Představení Květy Krüger v nové roli

navazuje setkání pro zájemce s Květou, Janou, Ilonou a Terezou k zavádění formativního hodnocení

DVPP - Hana Hartychová

Výchova k respektu a toleranci, Gender Studies, o.p.s.

Start98 starší žáci

Start98 Jun. II.liga

Wizards DDM P-10

Emco Cholerics

3.AB - plavecký výcvik

PRVNÍ SBĚROVÉ DNY

Sběr starého papíru opět začíná. To, co nasbíráme přilepší třídním fondům, ale třeba i našim adoptovaným zvířatům v pražské ZOO. Víte kteří to jsou?

PRVNÍ SBĚROVÉ DNY

SYSTEMIKA – SYSTEMICKÉ VEDENÍ