Přehled kroužků SVČ a DDM-DŮM UM pro rok 2018/2019

Středisko volného času při ZŠ Kunratice (SVČ) ve spolupráci s DDM-DŮM UM pro Vás na každý školní rok připravuje bohatou nabídku činnosti pro volný čas. Zajišťujeme kroužky / zájmové útvary (ZÚ) pro zájemce o sport, tanec, výtvarničení, hudebničení, ale i pro ty z Vás, kteří se chtějí ve volném čase i něčemu přiučit.

Přehled všech volných míst ve II. pololetí naleznete níže v příloze: "Přiložené soubory".

Do kroužků, které organizujeme ve spolupráci s DDM-DŮM UM se můžete přihlásit přes web DDM-DŮM UM - http://www.dumum.cz/krouzky. (V případě jakýchkoli potíží kontaktujte kancelář Střediska volného času, Renatu Linhovou - mail: linhova@dumum.cz, tel.: 725 506 216).

Do kroužků externích spolupracovníků se zájemce hlásí přímo v době konání kroužku.

Hledejte, vybírejte, ale hlavně přijďte včas! Těšíme se na Vás v novém školním roce 2018/2019 !

V případě účasti na kroužku DDM-DŮM UM platí pro členy kroužků Vnitřní a provozní řád školy, o kterém jsou informováni na prvních schůzkách. Pro informaci rodičů a veřejnosti je Vnitřní řád vyvěšen v prostorách školy /mimo tělocvičny/. Všichni účastníci zájmové činnosti organizované přes SVČ - DDM–DŮM UM jsou pojištěni. DDM–DŮM UM hradí spoluúčast ve výši 1000 Kč pouze, pokud je zavinění na straně DDM–DOMU UM.

Finančně zvýhodněna je platba na celý školní rok. Při přerušení docházky do zvoleného zájmového útvaru z vlastního rozhodnutí /rozhodnutí rodičů – zákonných zástupců/ se zápisné nevrací. V případě i kratší docházky musí účastník uhradit minimálně pololetí. Pokud v průběhu školního roku dojde k odvolání některé ze schůzek jednotlivých zájmových útvarů, bývá to pouze z vážných důvodů (nemoc vedoucího, provozní důvody aj.) je zrušená hodina do konce školního roku nahrazena. Žádáme Vás proto o pochopení při odvolání kroužku, neboť z organizačních důvodů není vždy možné zajistit adekvátní náhradu na suplování. Zároveň je nutné, abyste v případě opakované nepřítomnosti Vašeho syna/dcery na kroužku informovali písemně kancelář SVČ mailem na adresu linhova@dumum.cz. Děkujeme.

Ostatní spolupracovníci školy, kteří zajišťují pro naši školu kroužky, jako externí dodavatelé, mají pro přihlašování každý své vlastní podmínky. Přihlášky i platby kurzovného si organizují sami. Stačí, když se zákonní zástupci dostaví na první hodinu a domluví se s lektorem. (Kontakty uvádíme v Rozvrhu kroužků). Jejich nabídku naleznete na jejich vlastních internetových stránkách či letácích v prostorách školy. Například: Cvičení pro ženy PILATES pod vedením lektorky Lídy Battěkové, Taneční klub irských tanců RINCEOIRÍ, Soukromá hudební škola Altera Pars Karolíny Čihákové, Taneční skupina A.D.A. Jany Večerkové, taneční kurzy Ing. Jana Černého z taneční akademie Dance Expert, škola bojového sportu TAEKWON-DO Martina Zámečníka či kurzy sebeobrany KRAV MAGA s instruktorem Marcelem Simonidesem.

Důležitou součástí naší nabídky jsou kroužky z oblasti techniky a her: Věda nás baví www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti

Svou nabídku pro naši školu rozšířila i jazyková škola AKCENT IH Prague, která má dlouhodobé zkušenosti s výukou dětí různých věkových skupin. Ve své nabídce má i přípravu na zkoušky včetně zkoušek zaměřených na děti YLE. Na ZŠ Kunratice kromě kroužků lektoři z této JŠ vyučovali i 2 roky během dopoledních hodin v rámci speciálního projektu. Kroužky JŠ AKCENT pro tento školní rok jsou určené pro děti na I. i na II. stupni. Veškeré informace a přihlášky na kroužky naleznete na ZDE.

Ve druhém pololetí nabízí našim žákům kroužky angličtiny s rodilými mluvčími FANTAIL ACADEMY. Pro ty, kdo chtějí dětem dopřát výuku přizpůsobenou individuálním potřebám, nabízí také individuální lekce 1-1 v našich učebnách či u Vás doma (viz. příloha níže).

Přejeme mnoho radosti z volnočasových aktivit ve školním roce 2018/2019 a jsou-li volná místa, rádi Vás od února uvítáme.

Děkujeme za včasnou registraci i platbu!

Krásný nový rok 2019!

Renata Linhová - vedoucí SVČ - DDM-DŮM UM

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 20.8.2018

Naposled upraven: 16.1.2019

Vytvořil(a): Renáta Linhová

Start98 ženy

Wizards DDM P-10

Emco Cholerics

ŘEDITELSKÝ DEN

POLOLETNÍ PEDAGOGICKÝ DEN v rámci ředitelského dne

- Pedagogická rada - uzavření klasifikace za 1. pololetí - PPRŠ - Setkání hnízd - evaluace jednotlivých kapitol PPRŠ - POPR - práce v triádách - rozhovory nad důkazy učení

3.A Učíme se venku

pravidelné vyučování venku

TEREZČIN MEMORIÁL - 8. ročník

Od roku 2012 věnujeme Florbalový maraton památce Terezy Kalitové. Přihlášení hráči, žáci naší školy, jsou rozděleni do dvou týmů. Každý tým dále tvoří dvě družstva mladší a starší. Každé družstvo hodinu hraje a hodinu odpočívá.

Pedagogický den a odpoledne s Květou Krüger a s Badatelským cyklem profesního učení

Dopoledne - návštěvy v hodinách podle domluvených kritérií, individuální podpora... Odpoledne - skupinový koučink pro 6 - 16 pedagogů rozdělených do dvou skupin - spolufinancováno projektu Šablony OPVVV II - CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0009211, 1.9.2018 - 31.8.2020 a projektu Pomáháme školám k úspěchu

Akce ŠD - Magická iluze

zajišťuje R. Turková

Pedagogické odpoledne

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

DVPP - Kurz KM

Centrum KM, Praha 4 Boleslavova

NÁJEM - šperkařský kurz

www.tepanakrajka.cz - Šperkařské triky a fígle - Bohdana Goliášová.

NÁJEM - UČEBNA PŘÍRODOPISU

pí. Záhorová - astrologické přednášky